Lista składników to pierwsza rzecz, na jaką patrzę przed zakupem, kosmetyków, żywności, a także ubrań. Od wielu lat używam kosmetyków naturalnych i do tego będę Was zachęcić. Z drugiej strony, przeczytacie tu także o takich produktach, które omijam szerokim łukiem, bo tylko udają naturalne. Walczę o Wasze prawa i Wasze przemyślane decyzje zakupowe. Bądźmy świadomymi konsumentami – wtedy będziemy mieć wybór lepszych i zdrowszych produktów.

Rahua spray do włosów

Kiedy długi weekend spędzasz w mieście zamiast nad oceanem, ale włosy i tak możesz mieć potargane morską bryzą🌊🌬😉

A serio to ten spray od Rahua stosuję cały rok i jak widać jest bardzo wydajny. Kilka psiknięć i mam lekko usztywnione włosy, ale nie obciążone i nie wysuszone. Oczywiście można sobie zrobić domowej roboty podobny kosmetyk, ale uwierzcie mi – woda z solą kuchenną to nie to samo. Tu w składzie poza różową solą morską są jeszcze cukry z guajawy i marakui, organiczny sok z aloesu, olej moringa i ekstrakt z hibiskusa🌺

Fajny i prosty produkt do stylizacji, który przy okazji wzmacnia włosy i nie pachnie jak chemiczne lakiery do włosów. Do tego jest w szklanej buteleczce. Eko po całości. 

O autorze
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników.
%d bloggers like this: