Lista składników to pierwsza rzecz, na jaką patrzę przed zakupem, kosmetyków, żywności, a także ubrań. Od wielu lat używam kosmetyków naturalnych i do tego będę Was zachęcić. Z drugiej strony, przeczytacie tu także o takich produktach, które omijam szerokim łukiem, bo tylko udają naturalne. Walczę o Wasze prawa i Wasze przemyślane decyzje zakupowe. Bądźmy świadomymi konsumentami – wtedy będziemy mieć wybór lepszych i zdrowszych produktów.

Z niemieckiego Rossmanna

Moje nowości do włosów z niemieckiego Rossmanna. Dawno nie widziałam produktów do pielęgnacji włosów z Lavery. A bardzo lubię te kosmetyki i polecam każdemu, kto szuka czegoś niedrogiego i naturalnego do włosów. Tym razem ja sama byłam zaskoczona, bo zobaczyłam zupełnie nowe opakowania i nowe linie. Nie mogłam nie spróbować.

Kupiłam szampon i odżywkę z linii basic, czyli taka podstawowa seria nawilżająca do włosów. I dodatkowo wzięłam jeszcze odżywkę wzmacniającą (mam w domu zapas szamponów w kostce, więc odżywka się zawsze przyda). Ciekawa jestem kiedy te nowe linie trafią do Polski. Tak czy inaczej, warto spróbować. W Niemczech każdy szampon i odżywka kosztują 3,45 Euro. Nie jest to wygórowana cena, zwłaszcza biorąc pod uwagę jakość i naturalny skład.

 

O autorze
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników.
%d bloggers like this: