Lista składników to pierwsza rzecz, na jaką patrzę przed zakupem, kosmetyków, żywności, a także ubrań. Od wielu lat używam kosmetyków naturalnych i do tego będę Was zachęcić. Z drugiej strony, przeczytacie tu także o takich produktach, które omijam szerokim łukiem, bo tylko udają naturalne. Walczę o Wasze prawa i Wasze przemyślane decyzje zakupowe. Bądźmy świadomymi konsumentami – wtedy będziemy mieć wybór lepszych i zdrowszych produktów.

Weranda Country maj 2016

W majowym numerze Weranda Country polecam mój artykuł „10 kroków do promiennej cery”.

Jednym z punktów jest sen. Uważam, że wciąż nie doceniamy, jak ważny jest dla nas sen. Mam porównanie z czasami (prehistorycznymi;)) sprzed dziecka. Teraz nie ma szansy na to, żebym się porządnie wyspała. Zdarza się nawet tak, że mój organizm tak bardzo przyzwyczaił się do wcześniejszego wstawania, że budzę się i sprawdzam, co u Tosi w łóżeczku, a ona jeszcze smacznie sobie śpi. 

W artykule zawarłam na ten temat to, co najważniejsze: żaden kosmetyk nie zastąpi snu i nie zregeneruje skóry jak odpowiednio długi sen. 

Życzę więc Wam wyspania się w ten weekend. Ja też zaraz zmykam spać, bo u mnie o 6.00 rano pewnie będzie pobudka…;)O autorze
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników.
%d bloggers like this: