Lista składników to pierwsza rzecz, na jaką patrzę przed zakupem, kosmetyków, żywności, a także ubrań. Od wielu lat używam kosmetyków naturalnych i do tego będę Was zachęcić. Z drugiej strony, przeczytacie tu także o takich produktach, które omijam szerokim łukiem, bo tylko udają naturalne. Walczę o Wasze prawa i Wasze przemyślane decyzje zakupowe. Bądźmy świadomymi konsumentami – wtedy będziemy mieć wybór lepszych i zdrowszych produktów.

Miętówki simply gum


Z czego składają się miętówki? Wiadomo, że z cukru, ale w składzie możecie znaleźć jeszcze mnóstwo dodatkowych słodzików, syrop glukozowo-fruktozowy, rakotwórczy aspartam, sztuczne barwniki, wzmacniacze smaku i połowę tablicy Mendelejewa.  

A oto cukierki miętówki o smaku cynamonowym Simply Gum, odświeżające oddech składające się z 3 (tak, słownie: trzech) składników – cukier trzcinowy, olejek cynamonowy i roślinny emulgator, żeby te dwa składniki ze sobą połączyć. 

Świetnie odświeżają i wyglądają jak każde inne. A więc da się zrobić dobre cukierki, które mają prosty skład i dobry smak. 

O autorze
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników.
%d bloggers like this: