Po raz drugi brałam w tym roku udział w konferencji dla blogerów urodowych Meet Beauty. Nie interesowały mnie szczególnie warsztaty – głównie o paznokciach i makijażu, prowadzone przez firmy zupełnie nieekologiczne. Ale ciekawe były dla mnie wykłady – jak prowadzić bloga, rozwijać własną markę, itp. W tej edycji były aż dwa pełne dni konferencji z wykładami, a do tego imprezą towarzyszącą były w tym samym miejscu organizowane targi kosmetyczne Beauty Days, na których znalazłam kilka znanych i nieznanych mi do tej pory ekologicznych marek kosmetycznych. 

Meet beauty zaskoczyło mnie pozytywnie w tym roku kosmetcznymi prezentami. Właśnie odebrałam paczkę z kosmetykami. W ubiegłym roku nieśmiało przebijały się jedynie puder i róż od Annabelle Minerals. W tym roku asortyment się nieco zmienił. Obok mineralnej kolorówki pojawił się polski Vianek i niemiecka marka Cosnature. 
To oczywiście wciąż niewielki ułamek prezentów dla uczestników konferencji, ale dla mnie to coś więcej – to sygnał we właściwym kierunku. Bo liczę na to, że w kolejnych edycjach takich kosmetyków będzie coraz więcej, a zamiast kilku warsztatów paznokciowych będą warsztaty o kosmetykach naturalnych.
I tego właśnie życzę organizatorom na przyszły rok!
______________________________________________

Natural cosmetics for beauty bloggers – this year we have received much more than last year. This is a step in the right direction. Keep it up!