Lista składników to pierwsza rzecz, na jaką patrzę przed zakupem, kosmetyków, żywności, a także ubrań. Od wielu lat używam kosmetyków naturalnych i do tego będę Was zachęcić. Z drugiej strony, przeczytacie tu także o takich produktach, które omijam szerokim łukiem, bo tylko udają naturalne. Walczę o Wasze prawa i Wasze przemyślane decyzje zakupowe. Bądźmy świadomymi konsumentami – wtedy będziemy mieć wybór lepszych i zdrowszych produktów.

Beauty Balm Lavera – w poszukiwaniu wiosny / where is spring?!

W poszukiwaniu wiosny uzbroiłam się w beauty balm Lavera. To mój sposób na promienną cerę w wyjątkowo zimny maj. Zastępuje krem nawilżający i podkład. Na to nakładam odrobinę pudru mineralnego i udaję, że mam skórę muśniętą słońcem, choć dziś padał grad.
_____________________

Where is spring and why is it still so cold? While searching for spring in windy and rainy May, Lavera beauty balm is a must-have. This is my secret weapon for this extremely cold May in Poland. This beauty balm is a moisturizer, concealer and foundation in one. Then I put a little mineral powder and I can pretend to have sun-kissed skin while there is freezing rain outside.

O autorze
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników.
%d bloggers like this: