Zaproszenie na spotkanie

Naturalnie Proste, czyli jak zadbać o siebie w świadomy sposób*

*bez ukrytych kruczków marketingowych 

Serdecznie zapraszam na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 8 września 2022 roku w godzinach 17.30 -19.30 w Warszawie, w Salonie Kosmetycznym Follow Your Dreams, ul. Marokańska 4 (Saska Kępa).

Dowiecie się, jak odróżnić kosmetyk naturalny od jego własnej podróbki (greenwashing), nauczymy Was automasażu twarzy i poznacie zalety akupunktury kosmetycznej twarzy. Czyli zamiast kawy z ciastkiem albo zakupów w galerii, proponuję popołudnie tylko dla siebie w wersji holistycznej. Zabierzecie też ze sobą swoje kosmetyczki – powiem, jak sprawić, aby znalazły się w nich bardziej naturalne i przyjazne Waszej skórze kosmetyki.

Przygotuję dla Was osobiście, zdrowe przekąski, soki warzywne i owoce. 

Program spotkania:

  1. Przywitanie gości
  1. Dominika Chirek, twórczyni bloga Naturalnie Proste – opowie o składnikach kosmetyków i zwróci Waszą uwagę jak odróżnić kosmetyki naturalne od tych, które je tylko udają.

  1. Joanna Feculak, właścicielka day spa Zielony Motyl, technik masażysta z 10-letnim stażem, terapeutka spa, terapeutka manualna twarzy – nauczy, jak zrobić automasaż twarzy, który możemy włączyć do domowej pielęgnacji.

  1. Agnieszka Podołowska, lekarz medycyny estetycznej z holistycznym zintegrowanym podejściem kosmetologicznym – opowie i pokaże wspaniałe skutki akupunktury kosmetologicznej w postaci pinesek.

  1. Aleksandra Kubas, twórczyni marki kosmetycznej Ili Ola – doradzi, na co zwrócić uwagę w doborze codziennej, domowej pielęgnacji ciała.

Przerwa 5 minut

  1. Przegląd Waszych kosmetyczek – które kosmetyki są naturalne, a które możemy zamienić na bardziej naturalne
  1. Quiz z nagrodami – sprawdzimy, co zapamiętacie z naszego spotkania. Do wygrania będą kosmetyki Ili Ola oraz naturalne perfumy Chloe.