Lista składników to pierwsza rzecz, na jaką patrzę przed zakupem, kosmetyków, żywności, a także ubrań. Od wielu lat używam kosmetyków naturalnych i do tego będę Was zachęcić. Z drugiej strony, przeczytacie tu także o takich produktach, które omijam szerokim łukiem, bo tylko udają naturalne. Walczę o Wasze prawa i Wasze przemyślane decyzje zakupowe. Bądźmy świadomymi konsumentami – wtedy będziemy mieć wybór lepszych i zdrowszych produktów.

Płyn do dezynfekcji Ringana

Zużywamy teraz mnóstwo różnych preparatów do dezynfekcji. Część z nich ma nieprzyjemny zapach – przynajmniej dla mnie. To zwykle płyny w sklepach, które są do użycia przed wejściem. To wina alkoholu, który w tego typu produktach raczej nie będzie organicznym alkoholem dobrej jakości.

Stąd chciałabym pokazać Wam alternatywę (nie tylko dla chusteczek z poprzedniego postu), ale także dla wielu tzw. przemysłowych płynów do dezynfekcji rąk opartych o alkohol, których pochodzenia chyba raczej nie chciałabym znać. A tak wcale nie musi być.

Płyn Ringana wręcz pachnie, choć nie ma dodanego zapachu. Jest oczywiście oparty o alkohol, ale to zupełnie inna jakość tego alkoholu. Przemywam nim ręce mojej córki i nic ją nie podrażnia, a więc nadaje się również dla dzieci. Do tego opakowanie z trzciny cukrowej. Aktualnie mam go w torebce i wszędzie z nim chodzę.

 

O autorze
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników.

30 Comments

  1. Do you want to hit the jackpot in your SEO efforts? this online marketing offer is for you. I offer you the most advance and safe link building method thrive to your site top SERPS and traffic to your Website or Video.

  2. Do you want to hit the jackpot in your SEO efforts? this online marketing offer is for you. I offer you the most advance and safe link building method thrive to your site top SERPS and traffic to your Website or Video.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: