Lista składników to pierwsza rzecz, na jaką patrzę przed zakupem, kosmetyków, żywności, a także ubrań. Od wielu lat używam kosmetyków naturalnych i do tego będę Was zachęcić. Z drugiej strony, przeczytacie tu także o takich produktach, które omijam szerokim łukiem, bo tylko udają naturalne. Walczę o Wasze prawa i Wasze przemyślane decyzje zakupowe. Bądźmy świadomymi konsumentami – wtedy będziemy mieć wybór lepszych i zdrowszych produktów.

Najlepszy kostium na plażę

Najlepszy kostium na plażę, jaki miałam. Że ja na to wcześniej nie wpadłam. Znaczy wpadłam na ten pomysł w zeszłym roku, gdy smarowałam się kremem z filtrem, ale większość czasu spędzałam stojąc w basenie zanurzona do tzw. półdupka i łapałam moje dziecko zjeżdżające ze zjeżdżalni. Krem się zmywał, non stop byłam mokra, a nie mogłam wyjść z basenu, bo dziecko zjeżdża.

Tak więc postanowiłam poszukać kostiumu, który będzie mnie porządnie zakrywał. I znalazłam swój ideał. Dlatego mogę nieco przyoszczędzić na kremie z filtrem (mam do posmarowania w sumie tylko twarz, kawałek brzucha i nogi). Do tego oczywiście czapeczka, okulary i można szaleć.

O autorze
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników.
%d bloggers like this: