Lista składników to pierwsza rzecz, na jaką patrzę przed zakupem, kosmetyków, żywności, a także ubrań. Od wielu lat używam kosmetyków naturalnych i do tego będę Was zachęcić. Z drugiej strony, przeczytacie tu także o takich produktach, które omijam szerokim łukiem, bo tylko udają naturalne. Walczę o Wasze prawa i Wasze przemyślane decyzje zakupowe. Bądźmy świadomymi konsumentami – wtedy będziemy mieć wybór lepszych i zdrowszych produktów.

Zestaw podręczny

Zestaw podręczny – idealny w krótką podróż.

Szampon i odżywka zawsze zajmują mi najwięcej miejsca w kosmetyczce i zawsze się boję, że coś mi się wyleje, więc pakuję ten zestaw w dodatkową foliową torebkę (oczywiście nie nową za każdym razem). Teraz nie musiałam zachowywać takich szczególnych środków ostrożności, bo zamknięcie każdej z tych małych buteleczek jest proste i szczelne zarazem.

Olejek ze złotymi drobinkami przydał się przy pochmurnej górskiej pogodzie, a płyn micelarny to mój niezbędnik do demakijażu. Poradził sobie z mocnym makijażem, pod oczami nie zostały resztki tuszu (ale z drugiej strony nie używam wodoodpornego, tylko ekologiczny nude by nature). 

Buteleczek nie zamieram wyrzucać, bo jak skończą się produkty Naturativ, bo wleję tam coś innego. 

O autorze
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników.
%d bloggers like this: