Lista składników to pierwsza rzecz, na jaką patrzę przed zakupem, kosmetyków, żywności, a także ubrań. Od wielu lat używam kosmetyków naturalnych i do tego będę Was zachęcić. Z drugiej strony, przeczytacie tu także o takich produktach, które omijam szerokim łukiem, bo tylko udają naturalne. Walczę o Wasze prawa i Wasze przemyślane decyzje zakupowe. Bądźmy świadomymi konsumentami – wtedy będziemy mieć wybór lepszych i zdrowszych produktów.

Chleb Karola

Śniadanie. Chleb. Lista składników.

Kilka lat temu napisałam kilka artykułów na temat głęboko mrożonego pieczywa, które potem w sieciówkach występuje jako „chrupiące z pieca”, a po przyniesieniu do domu zamienia się w gumę. W składzie tych wyrobów pseudo piekarniczych była cała litania konserwantów i ulepszaczy. Na szczęście nagłośnienie sprawy spowodowało, że ludzie przestali się nabierać na te „świeże” bułeczki i zaczęli szukać pieczywa w normalnych piekarniach.

Sama od lat staram się kupować pieczywo tylko w sprawdzonych miejscach – małych piekarniach i tam, gdzie jest jasno pokazana lista składników. Chleb Karola to jeden z moich ulubionych. Prosta nazwa i jasny, prosty skład. Jest naprawdę dobry i tak samo świeży na drugi dzień. A to bardzo ważne, bo jak jest dobry chleb to można go zjeść do końca zamiast wyrzucać gumowatą bułkę z połową tablicy Mendelejewa w środku.

O autorze
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników.
%d bloggers like this: