Lista składników to pierwsza rzecz, na jaką patrzę przed zakupem, kosmetyków, żywności, a także ubrań. Od wielu lat używam kosmetyków naturalnych i do tego będę Was zachęcić. Z drugiej strony, przeczytacie tu także o takich produktach, które omijam szerokim łukiem, bo tylko udają naturalne. Walczę o Wasze prawa i Wasze przemyślane decyzje zakupowe. Bądźmy świadomymi konsumentami – wtedy będziemy mieć wybór lepszych i zdrowszych produktów.

Mój artykuł: Weranda Country wrzesień 2016

We wrześniowym numerze Weranda Country możecie przeczytać mój kolejny artykuł o kosmetykach naturalnych. Tym razem piszę o mydłach w kostce. 

Dlaczego unikać tych z sodium tallowate w składzie? Czym się kierować przy zakupach mydła? Co to jest mydło glicerynowe, a co ma w składzie mydło marsylskie. Jest też kilka słów o moim ulubionym mydle Aleppo, od którego jestem wręcz uzależniona.

Artykuł ilustrują pozytywne przykłady, czyli mydła dostępne w Polsce, które mają dobry skład. Polecam, zwłaszcza że niektóre z nich dobrze znam i sama używam. 

Miłej lektury:)


O autorze
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników.

0 Comments

  1. Te artykuły z czasem pojawiają się w wersji internetowej i są w archiwum na stronie werandacountry.pl
    W tekście nie opisuję konkretnych marek, tylko piszę o składnikach, jakie powinny się znaleźć w dobrych mydłach roślinnych, a czego unikać. Natomiast jeśli chodzi o przykłady mydeł, jakie pojawiają się przy artykule, to jest tam np. mydło z wytworniamydla.pl

  2. Niestety dałaś za późno info o tym artykule. Dziś poszłam po gazetę, a tam już stoi numer październikowy. Po wrześniowym ani śladu. A w wersji internetowej będzie dostępny za opłatą 11 zł, czyli tylko taniej o 0,99 zł, zabawne to.

  3. W październikowym numerze pisze o zakupach – kupuj raz, a dobrze – o tym, że czasami lepiej wydać więcej i kupić coś lepszej jakości, coś co będzie nam służyć latami, a nie tylko przez jeden sezon. A za jakiś czas wrześniowy artykuł będzie w archiwum na stronie Weranda Country.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: