Lista składników to pierwsza rzecz, na jaką patrzę przed zakupem, kosmetyków, żywności, a także ubrań. Od wielu lat używam kosmetyków naturalnych i do tego będę Was zachęcić. Z drugiej strony, przeczytacie tu także o takich produktach, które omijam szerokim łukiem, bo tylko udają naturalne. Walczę o Wasze prawa i Wasze przemyślane decyzje zakupowe. Bądźmy świadomymi konsumentami – wtedy będziemy mieć wybór lepszych i zdrowszych produktów.

Projekt Weranda Country

Jedna jaskółka wiosny nie czyni, więc chwalę się dopiero przy kolejnej publikacji w Weranda Country. W kwietniowym numerze znajdziecie aż dwa moje artykuły: w dziale zdrowie na talerzu – łyk na wzmocnienie oraz w dziale uroda – płynne złoto.

W pierwszym artykule dzielę się moimi sprawdzonymi recepturami na wzmocnienie odporności, włącznie z nalewką imbirową (przepis jest też na moim blogu). Zaznaczam tylko, że blondyna na zdjęciu przy artykule to nie ja;)

Drugi artykuł an temat urody jest o olejach w pielęgnacji. Oleje stosuję głównie na noc (do twarzy) i bardzo je sobie chwalę. Arganowy to klasyka gatunku – świetny do twarzy i do ciała. Natomiast kokosowy jest dla mnie idealny do demakijażu oczu. Ale co ja będę tutaj opowiadać. Zachęcam do lektury. Spieszcie się, bo za chwilę w kioskach pojawi się majowy numer Weranda Country, a w nim…. też będzie mój tekst!

O autorze
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników.

0 Comments

  1. Przeczytałam. Jednak dziwię się bardzo, że tak polecasz wystawianie twarzy na słońcu. Słońce to zabójstwo dla twarzy. A szczególnie dla tych, co walczą z trądzikiem.
    Ja staram się cały rok używać kremu z spf30 oraz jak tylko zaczyna grzać, to zakładam czapeczkę z daszkiem.

  2. Wiesz co, mam na myśli to, żeby nie uciekać panicznie przed słońcem, a nie leżeć plackiem na plaży przez cały dzień. Trochę słońca jest nam potrzebne. Najważniejsze, żeby nie popadać ze skrajności w skrajność.

  3. Rozumiem, że tekst miał być lekki, ale po prostu wstęp powiększonymi literami niejednego wprowadzi w błąd. cytat: wyśpij się porządnie, pij dużo wody i wystawiaj twarz do słońca. po prostu dopisek we wstępie był zbędny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: