Lista składników to pierwsza rzecz, na jaką patrzę przed zakupem, kosmetyków, żywności, a także ubrań. Od wielu lat używam kosmetyków naturalnych i do tego będę Was zachęcić. Z drugiej strony, przeczytacie tu także o takich produktach, które omijam szerokim łukiem, bo tylko udają naturalne. Walczę o Wasze prawa i Wasze przemyślane decyzje zakupowe. Bądźmy świadomymi konsumentami – wtedy będziemy mieć wybór lepszych i zdrowszych produktów.

Chwalę się, czyli moja publikacja w magazynie LNE

LNE to profesjonalny  magazyn poświęcony branży beauty i healthy aging LNE
W styczniowo-lutowym numerze ukazał się mój artykuł. 

Piszę tam o prawie dotyczącym kosmetyków, także o regulacjach (a w zasadzie ich braku) w zakresie kosmetyków naturalnych. Piszę też o tym, jak kształtuje się prawo kosmetyczne w Polsce, o kontrowersyjnych składnikach, których nie lubię, o roli Komisji Europejskiej w prawie o kosmetykach i wprowadzonym w 2013 r. całkowitym zakazie testowania kosmetyków na zwierzętach.

Magazyn można nabyć w sieci Empik. Zachęcam do lektury:)


O autorze
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników.

0 Comments

  1. Nie wiem czy będę mieć okazję, żeby kupić, ale będę polować. Takie artykuły są potrzebne. W dodatku skoro autorka poleca, to oznacza, że się pod nim podpisuje i nie został oddany do ocenzurowania i wymoderowania najważniejszych informacji:-)

  2. Kochana, gratuluję! :-*
    Ciekawe, czy magazyn jest jeszcze do dostania w Emikach, będę szukać.
    Pozdrawiam serdecznie
    Nat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: