Lista składników to pierwsza rzecz, na jaką patrzę przed zakupem, kosmetyków, żywności, a także ubrań. Od wielu lat używam kosmetyków naturalnych i do tego będę Was zachęcić. Z drugiej strony, przeczytacie tu także o takich produktach, które omijam szerokim łukiem, bo tylko udają naturalne. Walczę o Wasze prawa i Wasze przemyślane decyzje zakupowe. Bądźmy świadomymi konsumentami – wtedy będziemy mieć wybór lepszych i zdrowszych produktów.

Żel pod prysznic – the best ever

Nie sądziłam, że będę się zachwycać żelem pod prysznic. A jednak. Nie wszystkie są takie same. Albo inaczej – wszystkie są takie same same, a ten jest inny. John Masters Organics bezzapachowy. Mój aktualny faworyt. Szczerze wątpię, czy w najbliższej przyszłości jakiś inny produkt go przebije.

Przede wszystkim gęsta konsystencja. Tam się nie leje woda z butelki, tylko prawdziwy gęsty żel. Ale nie ma się co dziwić, bo oparty jest nie o wodę, a o żel z liści aloesu. Fantastycznie się rozprowadza na ciele. Przyjemnie się pieni. Brak zapachu jest tutaj zabiegiem celowym i postrzegam to zdecydowanie na plus. Używam od stóp do głów. Myję nim również twarz i doskonale się sprawdza. Żadnego wysuszenia, uczucia ściągnięcia skóry. Prysznic to czysta przyjemność. Do tanich nie należy, ale przy tak wzorowym składzie wybaczam wysoką cenę. W sumie to już za nim tęsknię, choć jestem po wieczornej kąpieli. Do zobaczenia jutro rano.O autorze
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: