Lista składników to pierwsza rzecz, na jaką patrzę przed zakupem, kosmetyków, żywności, a także ubrań. Od wielu lat używam kosmetyków naturalnych i do tego będę Was zachęcić. Z drugiej strony, przeczytacie tu także o takich produktach, które omijam szerokim łukiem, bo tylko udają naturalne. Walczę o Wasze prawa i Wasze przemyślane decyzje zakupowe. Bądźmy świadomymi konsumentami – wtedy będziemy mieć wybór lepszych i zdrowszych produktów.

Pozdrowienia z Londynu

Moja koleżanka, mieszkanka Londynu, której cała rodzina używa wyłącznie kosmetyków ekologicznych, zabrała mnie do swojej ulubionej drogerii. Naszym zachwytom nie było końca. Nagle znalazlam się w sklepie, gdzie na każdej półce leżały produkty o idealnych składach, a my mogłyśmy wąchać, próbować i przebierać pośród kosmetyków. Czułyśmy się jak pięciolatki w sklepie z zabawkami. Tam jest dosłownie wszystko, od pielęgnacji, przez kolorówkę, po perfumy. 

A teraz dobra informacja dla fanek kosmetyków naturalnych z Polski. Sklep ma swoją stronę internetową www.beingcontent.com i wysyła do Polski za darmo. Udanych zakupów!

O autorze
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników.
%d bloggers like this: